NASI PARTNERZY

 

    W zakresie inspekcji, Europejskie Centrum Jakości i Promocji współpracuje z akredytowaną hiszpańską jednostką inspekcyjną: INSPECCIONES ZORDE SL. Dzięki tej współpracy, możemy zapewniać naszym klientom przeprowadzenie inspekcji zarówno na terenie Polski jak i Hiszpanii.

 

   Czynna współpraca z innymi zagranicznymi jednostkami, pozwala nam wymienić doświadczenia, prowadzić ciekawe dyskusje oraz obrać wspólne stanowisko w interpretacji niejednokrotnie niejasnych wymogów norm europejskich.

Kilka słów o naszym partnerze:

1

 

     

INSPECCIONES ZORDE SL to hiszpańska firma utworzona przez wykwalifikowany personel techniczny z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w kontroli jakości w sektorze inżynieryjnym. Główną działalnością INSPECCIONES ZORDE SL jest inspekcja i certyfikacja placów zabaw, wyposażenia boisk, obiektów sportowych ogólnodostępnych oraz stacjonarnych urządzeń do treningu fizycznego na świeżym powietrzu, street workout oraz kalisteniki.

     

INSPECCIONES ZORDE SL jest jednostką inspekcyjną akredytowaną przez ENAC z akredytacją nr 338/EI561. Posiada własny System Zarządzania oparty na normie UNE EN ISO/IEC 17020:2012, która określa wymagania dotyczące działania różnego rodzaju jednostek przeprowadzających inspekcję. Zarząd INSPECCIONES ZORDE SL jest całkowicie zaangażowany w utrzymanie bezstronności, niezależności i uczciwości działań inspekcyjnych.
Więcej informacji na stronie: https://inspeccioneszorde.com/