1

 

RELACJA Z GALI 2013

20 czerwca 2013 roku zostały przyznane nagrody w kolejnej edycji plebiscytu Lwy Biznesu. Gala finałowa odbyła się w Centrum Olimpijskim im. Jana Pawła II w Warszawie. To była pełna atrakcji uroczystość i wyjątkowy wieczór dla Laureatów.

Plebiscyt Lwy Biznesu jest to cykliczne przedsięwzięcie pod honorowym patronatem Marszałków Województw mające na celu wyłonienie elity polskich przedsiębiorstwi instytucji. Laureaci plebiscytu to przedsiębiorstwa i instytucje oferujące najwyższą jakość produktów i usług, mogące pochwalić się wysokimi standardami bezpieczeństwa oraz osiągnięciami prośrodowiskowymi.

Plebiscyt otwarty jest także dla najbardziej prestiżowych obiektów hotelarskich, sanatoriów, uzdrowisk, muzeów oraz obiektów historycznych. Firmy i instytucje są weryfikowane przez Europejską Kapitułę Jakości i Ekologii. Te z nich, które uzyskają rekomendację Kapituły przedstawiane są Europejskiemu Centrum Jakości i Promocji, które jest organizatorem i pomysłodawcą plebiscytu, jako nominowane do uzyskania tytułu Lew Biznesu. Lista Laureatów jest ogłaszana po raz pierwszy podczas gali finałowej.

W dobie rosnącej świadomości konsumentów i kontrahentów zapewnienia producenta bądź usługodawcy o wysokiej jakości i korzystności oferty mogą być niewystarczające, aby utwierdzić kupującego w przekonaniu, że dokonuje właściwego wyboru. Decydując się na konkretnego producenta bądź usługodawcę coraz częściej zwracamy uwagę na wyróżnienia przyznawane przez niezależne grona i rekomendacje przez bezstronne instytucje, takie jak Europejska Kapituła Jakości i Ekologii. Według specjalistów w dziedzinie marketingu produktów i usług taka tendencja będzie się nie tylko w dalszym ciągu utrzymywać, ale i stale rosnąć. Nagroda Lew Biznesu jest zarówno potwierdzeniem najwyższych standardów, jakie dana firma bądź instytucja oferuje, jak i sposobem poprawienia wizerunku firmy lub instytucji, a osobom zarządzającym daną jednostką zapewnia prestiż i dobrą prasę.

Jak co roku gala finałowa przebiegała pod hasłem "Najwyższa Jakość Gwarancją Sukcesu", oddającym ideę i misję plebiscytu. Momentem kulminacyjnym wieczoru było uroczyste wręczenie nagród czterdziestu ośmiu Laureatom, poprzedzone przemówieniami Wiceprezesa Kapituły Pana Roberta Królika oraz Dyrektora Kancelarii Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Pana Tomasza Waźbińskiego. Zostały odczytane specjalne listy rekomendacyjne od marszałków poszczególnych województw.

Kiedy już wszystkie statuetki zostały przyznane rozpoczęła się nieoficjalna część wieczoru. Podczas bankietu Goście mogli obejrzeć pokazy mody polskich marek. Swoje kolekcje zaprezentowały znane polskie projektantki: Monika Błotnicka, Kasia Miciak (wraz z dodatkami firmy Hat Company), Eliza Borkowska oraz Agnieszka Sukiennik. Największym zainteresowaniem zgromadzonych Gości cieszył się pokaz bielizny damskiej marki Agio Milano, której każda z kolekcji jest inspirowana najnowszym światowym wzornictwem.

Na zakończenie wieczoru rozlosowano nagrody w loterii wizytówkowej. Do zdobycia były między innymi nagrody ufundowane przez firmę Philipiak Polska S.A. S.K.A., vouchery ufundowane przez Centrum Ortodoncji i Implantologii Odent z Warszawy, bony upominkowe ufundowane przez Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Imago z Warszawy, zestawy upominkowe Finlandia i nagrody ufundowane przez firmę Z. Kozuba i Synowie Sp. z o.o.

Wszystkim zdobywcom wyróżnienia Lew Biznesu 2013 jeszcze raz serdecznie gratulujemy. Firmy i instytucje zainteresowane wzięciem udziału w plebiscycie w kolejnych latach zapraszamy na stronę internetową organizatora www.centrumjakosci.pl, gdzie znaleźć można wszystkie niezbędne informacje. Liczymy, że grono laureatów z roku na rok będzie się powiększać, co potwierdzi rozwój polskiego biznesu.

Kolację dla laureatów i gości - przygotowała restauracja MOONOSFERA

2

Sponsorom:
- BROWN-FORMAN POLSKA SP. Z O.O.
- CENTRUM ORTODONCJI I IMPLANTOLOGII ODENT
- EKO-MAZ Sp. Z O.O.
- FIRMA BUDOWLANA GURGUL PIOTR GURGUL
- JAEKEL BUD TECH SP. Z O.O.
- JAS-POL MICHAŁ JASNOSZ
- MASARNIA STAROPOLSKA STRZECHA S.C. LILLA NADRATOWSKA MIROSŁAW NADRATOWSKI
- PHILIPIAK POLSKA S.A. S.K.A.
- SYNESIS SZLACHETNE KOSMETYKI
- SPÓŁDZIELNIA PRACY MUSZYNIANKA
- WEMAA MAREK WÓJCIK


i Partnerom Wspierającym:
- AGIO SP. Z O.O.
- CERAMIKA POLSKA SP. Z O.O. ZAKŁAD HADYKÓWKA
- BERNDORF BADERBAU SP. Z O.O.
- ENER-G POLSKA SP. Z O.O.
- QUALITY BUSINESS CLUB
- ZAKŁAD PRODUKCJI OBUWIA WIESŁAW BALDOWSKI

Serdecznie zapraszamy do następnej edycji.